Referencje

Poznaj opinie naszych klientów

Print & Display sp. z o.o.

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą eClear Serwis sprzątający, która dała się poznać jako solidny i dyspozycyjny Zleceniobiorca. Wszelkie zlecone usługi wykonane są w sposób odpowiedzialny, rzetelny i terminowy. Warte podkreślenia jest zaangażowanie stałego personelu”

— Dorota Skoneczna, Kierownik Administracyjny

API Folie sp. z o.o.

„Po rozpoczęciu współpracy z firmą eClear zdecydowanie potwierdzamy fachowość obsługi sprzątającej, indywidualne podejście do zakresu obowiązków, dobra komunikację. Prace jest wykonywana terminowo solidnie i zgodnie z umową. Przebieg współpracy z firmą eClear w pełni nas satysfakcjonuje, firma jest godna polecenia.”

— Katarzyna Kozińska, Dyrektor Zarządzający

Rival Group

„Serwis sprzątający eClear świadczy usługi w zakresie utrzymania czystości pomieszczeń biurowych w naszym lokalu. Powierzone zadania wykonywane są w sposób rzetelny i terminowy, a wykwalifikowana kadra pracowników wykonuje swoje obowiązki na najwyższym poziomie.”

— Leszek Babicz, Prezes Zarządu

Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

„Niniejszym wyrażam zadowolenie ze współpracy z firmą eClear Serwis sprzątający. Prace wykonywane są szybko i dokładnie dzięki profesjonalizmowi pracowników firmy oraz wysokiej jakości sprzętu oraz środków czystości. Firmę możemy polecić jako solidnego i profesjonalnego partnera do współpracy.”

— Piotr Grabowski, Radca Prawny

All About sp. z o.o.

„Niniejszym rekomendujemy firmę sprzątająca eClear w zakresie utrzymania czystości powierzchni biurowych. usługi wykonywane są w sposób rzetelny i nienagnany z zachowaniem umówionych terminów. Dotychczasowa współpraca pozwala nam postrzegać firmę jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.”

— Joanna Kolmaga, Prezes Zarządu

Climaventa Polska sp. z o.o.

„Firma wykazuje się wysokim profesjonalizmem, kompetencją i elastycznością. eClear Serwis sprzątający to rzetelny, godny polecenia partner, zapewniający wysoki poziom wykonywanych usług.”

— Konrad Braniecki, Dyrektor Finansowy

Usługi sprzątania firm świadczymy na terenie Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Szczecina, Łodzi, Katowic, Poznania i Gdańska. Zaufaj profesjonalistom.